Ten serwis wykorzystuje pliki cookies
Strona na której się znajdujesz korzysta z plików cookies. Pamiętaj, że możesz zmienić ich ustawienia w swojej przeglądarce. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności.
close

   Pod koniec lat 90. XX wieku zaczął się wręcz rewolucyjny przełom w dziedzinie wczesnej diagnostyki, profilaktyki i leczenia chorób przewlekłych, a przede wszystkim tak zwanych chorób cywilizacyjnych. Choroby te stały się plagą naszych czasów: cukrzyca, zawały, udary, nowotwory, alergie i inne, znane chyba każdemu ze współczesnych mieszkańców cywilizowanego świata problemy, dotykają dzisiaj każdy dom, każdą rodzinę w Polsce i nie tylko!

   Otóż, pod koniec XX wieku stała się dostępną dla szerokich mas ludzi tak zwana Nieliniowa Diagnostyka (w skrócie NLS-diagnostyka). Autorami metody są pracownicy Instytutu Psychofizyki Stosowanej (IPS), którzy dokonali prawdziwej rewolucji w stworzeniu systemów komputerowych, zdolnych do samodzielnego diagnozowania defektów oraz patologii narządów i tkanek człowieka. W Instytucie powstała - niemająca analogów - aparatura diagnostyczna, pozwalająca śledzić wszystkie etapy przejścia organizmu od zdrowia do choroby, na podstawie danych falowych zmian tkanek organizmu, a nawet poszczególnych komórek. System diagnostyki nieliniowej jest najnowszym osiągnięciem na polu technologii medycznych, które na progu XXI wieku, zaliczyć można do spektakularnych - i najbardziej perspektywicznych - osiągnięć medycyny. Jest to unikalna aparatura diagnostyczna, która opiera się na spektralnej analizie wirowych pól żywych organizmów.

   NLS stwarza możliwość uzyskania pełnej informacji o stanie zdrowia człowieka oraz ujawnienia chorób (w tym również chorób onkologicznych) w ich początkowym, energetycznym stadium, co jest niemożliwe przy wykorzystaniu jakichkolwiek innych metod badawczych (usg, rentgen, tomografia komputerowa, JMR itd.), które wykrywają ukształtowany już proces chorobowy.

   Opracowany przez IPS kompleks aparatury i programu BIOSPECT, pozwala ukształtować zadaną aktywność bioelektryczną neuronów mózgu, na tle której wybiórczo można uzyskiwać wzmocnienie sygnałów i wyciągać oraz rozszyfrowywać zawartą w nich informację. Aparat "BIOSPECT" w określony sposób "namierza" promieniowania w miejscu ich powstawania, aby następnie rozszyfrować je i utrwalić na ekranie komputera, gdzie powstaje wirtualny model narządu w określonych barwach.

   Dla ustalenia patologii lekarz bada oddzielnie coraz mniejsze kwadraty kartograficzne (fraktale), przedstawione na ekranie komputera, aż do zlokalizowania ogniska patologii, z najwyższym stopniem dokładności.

Terapeutyczne możliwości wynikające z NLS-diagnostyki

   Każdą chorobę można przedstawić jako zakłócenie synchronizacji harmonii w biologicznym organizmie. Takie naruszenie może być wywołane źródłami różnego rodzaju, które w wielu przypadkach można rozpatrywać jako dysharmonizujące drgania elektromagnetyczne, tworzące bloki (szumy) i przeszkadzające w normalnym funkcjonowaniu organizmu. Problem usunięcia powstałych drgań dysharmonicznych można próbować rozwiązać, opierając się na zasadach fizyki.

   Metoda terapii informacyjnej oddziałuje na organizm chorego poprzez kombinację różnych modulowanych drgań elektromagnetycznych, powstających w aparacie "BIOSPECT", a także poprzez korekcję zakłóconego wewnątrz, organicznego balansu promieniowań koherentnych, z pomocą preparatów informacyjnych (metazodów).

   Metazody są to specyficzne kombinacje częstotliwości koherentnych, znalezione przez komputer i wykorzystywane do otrzymania gotowych preparatów leczniczych o ukierunkowanym działaniu. Ujawniają się one z pomocą aparatury, dokonującej przeniesienia informacji częstotliwościowej (spektralnej), zdjętej z ogniska patologii, na matrycę (woda, spirytus, cukier, wosk) wykorzystywaną w procesie leczenia chorych. Działanie metazodów sprowadza się do rozbudzenia utajonych rezerw organizmu, podobnie jak w przypadku homeopatii. Tym wyjaśnia się szeroką skalę oddziaływania preparatów, brak szkodliwych efektów ubocznych i przeciwwskazań do stosowania, przy równoległym ew. leczeniu lekami.


PRACUJEMY NA CERTYFIKOWANYCH URZĄDZENIACH.