Ten serwis wykorzystuje pliki cookies
Strona na której się znajdujesz korzysta z plików cookies. Pamiętaj, że możesz zmienić ich ustawienia w swojej przeglądarce. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności.
close

Z uwagi na zbliżające się urlopy, wszystkich naszych klientów* prosimy o sprawdzenie, czy macie wszystkie potrzebne Wam produkty i ewentualne wcześniejsze ich zamówienie.

ZAMÓWIENIA PRZYJMOWAĆ BĘDZIEMY MAKSYMALNIE DO 13-16 LIPCA.

Proszę mieć na uwadze, że przed urlopem nie będziemy już uzupełniali stanu magazynu, dlatego im szybciej złożycie Państwo zamówienie, tym większe prawdopodobieństwo, że produkt będzie dostępny.

* Jednocześnie przypominamy, że produkty zamawiać mogą jedynie Ci klienci, którzy przeszli u nas oczyszczanie organizmu.


Szanowni Państwo,

informujemy, że w dniach od 21 lipca do 5 sierpnia nasz Zespół odpoczywać będzie podczas URLOPU. W tym czasie nie będzie działała rejestracja na Trzebnicę i Warszawę, nie będziemy przyjmowali klientów na testy i oczyszczanie, nie będzie możliwości składania zamówień. Kontakt telefoniczny również może być utrudniony.

Jeśli zależy Państwu na wizycie u nas oraz ukończeniu przynajmniej pierwszego etapu oczyszczania – teraz jest optymalny czas, by zdążyć przed planowaną przerwą. Warto wykorzystać okres letni – póki jest ciepło – do przeprowadzenia drugiego etapu oczyszczania (czyli: nerki, limfa itd.). Pamiętajcie również o zrobieniu zapasu wszystkich potrzebnych Wam produktów.

Zapraszamy serdecznie i zachęcamy do kontaktu.

Zespół Sun&Rainbow Jodestol


Drodzy klienci, informujemy, że w dniach 12-16.07.2018 r. przyjmować będziemy klientów na diagnostykę i oczyszczanie w WarszawieRejestracja pod nr telefonu: 724 267 767. 


Drodzy klienci, informujemy, że w dniach 25-30.05.2018 r. przyjmować będziemy klientów na diagnostykę i oczyszczanie w WarszawieRejestracja pod nr telefonu: 724 267 767. 


Drodzy klienci, informujemy, że w dniach 05-09.04.2018 r. przyjmować będziemy klientów na diagnostykę i oczyszczanie w WarszawieRejestracja pod nr telefonu: 724 267 767. 


 

   Każdy człowiek ma swoje marzenia. Ja też je mam. Moim wielkim marzeniem jest wybudować Międzynarodowe Centrum Edukacji i Zdrowia, które przysłuży się obecnemu pokoleniu i zostanie w darze dla następnych.

   Taka inwestycja wymaga ogromnych nakładów finansowych. Jako naturopata szukam różnych możliwości zarobienia pieniędzy na budowę Centrum. Jednym ze źródeł finansowania zakupu ziemi i budowy Centrum jest wydawnictwo książek.  

   Z końcem starego roku ukazała się moja nowa książka „Zdrowe i szybkie dania dla każdego” – piękna książka, 380 stron, na papierze kredowym, w twardej oprawie, bogato ilustrowana. Znajdziecie tam wiele przepisów na proste, łatwe w przygotowaniu, zdrowe dania oraz masę cennych porad. Wydałam tę książkę, aby pomóc ludziom zmienić ich nawyki żywieniowe.

   Jeżeli każdy kupiłby moją książkę kucharską, a do tego pozostałe książki (wydaną już – „Zdrowe pokolenie – odnowa ludzkości” oraz będące dopiero w przygotowaniu – „Kolorowy świat”, „Odkwaszanie – podstawą naszego zdrowia”, „Rdzeń naszego zdrowia – czyste jelito grube”, „Nerwica i depresja są wyleczalne”), udałoby się sfinansować budowę Centrum Zdrowia. Im szybciej wybudujemy Centrum Zdrowia, tym większej ilości osób będziemy mogli pomóc.

   Zakup książek = podwójna pomoc, i Wam, i nam.

   Książki zakupić można poprzez Allegro oraz dzwoniąc pod nr telefonu: +48 500 138 835.

    Z życzeniami zdrowia i wszelkiej pomyślności w nowym roku -

   Paulina Jodestol


PRACA szuka człowieka!

   Poszukiwana osoba do sprzątania gabinetów biurowych - praca w Trzebnicy, od stycznia 2018 r.

Cv ze zdjęciem proszę wysyłać na adres: sun_and_rainbow@wp.pl


 


 


 

Po długiej nieobecności, spowodowanej ogromem obowiązków, wracam do nagrywania filmików na YouTube.

ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA!

PRZEKAŻCIE, PROSZĘ, SWOIM ZNAJOMYM. Dziękuję!

 
 


 


 

PROMOCJA!!!
GRATISOWY SEANS „dobijający pasożyty”!

 

diagnostyka + oczyszczanie =
= satysfakcja, zadowolenie, zdrowie + DARMOWY SEANS

 

 Osoby, które przejdą w naszym Centrum test diagnostyczny oraz kurację oczyszczającą, zyskają prawo do jednego GRATISOWEGO seansu na urządzeniach „dobijających pasożyty” (seans o wartości 120 zł).

Seans będzie można odbyć po wcześniejszym umówieniu,
w gabinecie trzebnickim lub warszawskim.

Promocja jest ograniczona czasowo
i zależeć będzie od ilości osób zapisanych na promocyjne seanse.

Obowiązuje osoby, które podpisały oświadczenie o wyrażeniu zgody na oczyszczanie z pasożytów
od dnia 15 września 2017 r. (włącznie).


Zastrzegamy sobie prawo do odwołania promocji w każdej chwili 
(oczywiście osoby, które już nabyły prawo do niej – odbędą seans zgodnie z umówionymi wcześniej warunkami).

 ZACHĘCAMY DO SKORZYSTANIA Z PROMOCJI!

W razie pytań prosimy o kontakt:
Trzebnica: 609 491 296,
Warszawa: 724 267 767
.


 


 

   Zatrudnię energicznego mężczyznę do prac związanych z wysyłką paczek. Praca od września, od poniedziałku do piątku, w godzinach 12.oo-15.oo. Trzebnica. 

Zgłoszenia proszę nadsyłać e-mailowo: sun_and_rainbow@wp.pl


   UWAGA, WAŻNA INFORMACJA!

   W dniach od 22 lipca do 6 sierpnia 2017 r. gabinet będzie nieczynny. Regenerujemy siły podczas URLOPU!

   Za utrudnienia przepraszamy.

   Zespół Sun&Rainbow Jodestol


   Zatrudnię osobę do prezentacji kosmetyków (w biurze stacjonarnym, Trzebnica). Praca po 15 sierpnia br. 

   Zgłoszenia zawierające: CV ze zdjęciem, zgodę na przetwarzanie danych osobowych i dopisek „PREZENTACJA KOSMETYKÓW” – proszę nadsyłać e-mailowo: sun_and_rainbow@wp.pl


   Informujemy, że zmianie uległa cena seansów na nowych urządzeniach. Obecnie dwugodzinny seans kosztuje 120 zł.


   Poszukujemy dziewczyn (18+) i kobiet, chcących sprawdzić siebie w modelingu. Nieważne, ile masz lat, nieważne, jakie wymiary, najważniejsze, byś promieniała wewnętrznym szczęściem i czuła się piękna.

   Każda z nas jest urodzoną modelką, nie wszystkie jednak zdajemy sobie z tego sprawę. Pomożemy Ci obudzić uśpioną w Tobie pewność siebie.

   Preferowane miejsce zamieszkania: Trzebnica i okolice.

   Zgłoszenia ze zdjęciem, krótkim opisem i danymi kontaktowymi prosimy nadsyłać e-mailowo (z dopiskiem: MODELKA) na adres: sun_and_rainbow@wp.pl

  Spośród zgłoszeń wybierzemy kandydatki, z którymi skontaktujemy się, celem zaproszenia na sesję odzieżową.

   Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). 


 UWAGA!

   Posiadamy jeszcze kilka wolnych miejsc na seanse na nowych urządzeniach - podczas najbliższej wizyty w Krakowie. Osoby zainteresowane (które wcześniej przeszły oczyszczanie organizmu - pod naszą kontrolą) proszone są o kontakt: 609 491 296.


 PRZYPOMINAMY!      

   Pod nr telefonu 609 491 296 przyjmujemy zapisy na diagnostykę w Krakowie, w dniach 30.03.-3.04.2017 r. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu.


   Przypominamy o możliwości wykonania w naszym gabinecie badania żywej kropli krwi. Szczegóły pod nr telefonu: 609 491 296


   Zapraszamy na turnusy, podczas których mogą Państwo (pod okiem pani Pauliny) przejść oczyszczanie z pasożytów, odkwaszanie, oczyszczanie wątroby. Najbliższy termin: 2-11 marca 2017 r. Zapisy i informacje pod nr telefonu: 609 491 296.   


   Pod nr telefonu 609 491 296 przyjmujemy zapisy na diagnostykę w Krakowie, w dniach 30.03.-3.04.2017 r. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu.


   Drodzy klienci, informujemy, że w dniach 23.02.-1.03.17. przyjmować będziemy klientów na diagnostykę i oczyszczanie w Warszawie. Kolejna wizyta w stolicy dopiero w drugiej połowie kwietnia. Rejestracja pod nr telefonu: 724 267 767. 


Zdrowych i pogodnych świąt oraz owocnej profilaktyki zdrowotnej w 2017 r.

życzy
Zespół Sun&Rainbow Jodestol 


   Od 01.01.2017 r. zmiany w cenniku. Zapraszamy do zapoznania się ze zmianami.  


   Informujemy, że na czas nieokreślony zawieszamy wyjazdy w celach diagnostycznych do Krakowa i Świnoujścia. Póki co, zapraszamy do Trzebnicy (k/Wrocławia) oraz do Warszawy (jesteśmy tam raz w miesiącu, przez tydzień). Za niedogodności przepraszamy.


   Na naszym koncie OLX pojawiły się nowe oferty pracy, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami:


1. osoba z perfekcyjną znajomością języka rosyjskiego:
https://www.olx.pl/oferta/przeszkole-i-dam-prace-wymagany-jezyk-rosyjski-CID4-IDj8bRl.html

2. krawcowa:
https://www.olx.pl/oferta/zatrudnie-krawcowa-CID4-IDj8ueb.html

W przypadku niedziałających linków, proszę skopiować adres, wkleić go w pasku wyszukiwarki i zatwierdzić.


   Mamy wielką przyjemność poinformować Państwa o nieustannym rozwoju i zmianach w naszej firmie.

   Poszerzamy bazę diagnostyczną o rosyjskie urządzenia, najnowszej generacji (łącznie 5 różnych aparatów). Obecnie mamy możliwość nie tylko diagnozowania, ale i przeprowadzania terapii* na urządzeniach. Wspomagamy w ten sposób oczyszczanie organizmu, co pozwala na uzyskanie niewiarygodnych rezultatów w prosty i szybki sposób.

*Oferta terapii dotyczy jedynie osób, które są już naszymi klientami i są po pierwszym etapie oczyszczania organizmu.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Rejestracja pod nr telefonu:
724 574 600 (na Trzebnicę, Kraków, Świnoujście)
oraz 724 267 767 (na Warszawę)


 TURNUSY SZYBKIEGO, EFEKTYWNEGO OCZYSZCZANIA
Zbieramy zapisy na turnusy oczyszczające!

Czas trwania: 10 dni, resztę (35 dni) klient „dorabia” u siebie w domu
Terminy: 2-12.11, 12-22.11
Miejsce: Trzebnica
Koszt: 200 zł (diagnostyka) + 2350 zł (zestaw oczyszczający) + 60 zł za dobę (koszt zakwaterowania), wyżywienie we własnym zakresie.

   Uczestnicy zostaną zdiagnozowani na aparatach najnowszej generacji. Będą przyjmowali odpowiednio skomponowane mieszanki ziołowe, a dodatkowo proces oczyszczania wspomagany będzie działaniem aparatów spektralnych i biorezonansowych (codziennie minimum jeden bezpłatny cykl terapii).
Podczas turnusu w cenie oczyszczania terapia energoinformacyjna.

   Zakwaterowanie w miejscowym hotelu, blisko gabinetu pani Pauliny Jodestol.
  Pani Paulina dla uczestników turnusu wygłosi wykład, podczas którego zyskacie Państwo wiedzę przydatną na całe życie, a dodatkowo poinstruuje, jak przeprowadzić oczyszczanie pozostałych narządów (na czas najbliższych dwóch lat).

Zapisy pod nr telefonu: 724 574 600.

   O terminach kolejnych turnusów będziemy informowali za pośrednictwem naszej strony internetowej (zakładka: Aktualności) oraz na profilu Facebook. Jeśli są Państwo zainteresowani tematem, proszę śledzić te kanały informacyjne.


DAM PRACĘ!

   W związku z dynamicznym rozwojem firmy, pilnie zatrudnię dodatkową osobę do sekretariatu-rejestracji (w Trzebnicy).

   Wymagania: dobra dykcja, wysoka kultura osobista, obsługa komputera.

   Zgłoszenia (CV ze zdjęciem) wraz z dopiskiem "praca-sekretariat", proszę nadsyłać e-mailowo: sun_and_rainbow@wp.pl


Szanowni Państwo,
zapraszamy na badanie żywej kropli krwi, które przeprowadzane będzie w Trzebnicy, 4 października 2016 r. (wtorek), w godz. od 8.00 do 16.00. Koszt badania to 150 zł (wymagana przedpłata w wysokości 50% ceny badania).

   Rejestracja pod nr telefonu: 609 491 296, od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00.


   Pod nr telefonu 609 491 296 przyjmujemy zapisy na diagnostykę w Krakowie, w dniach 6-10 października 2016 r. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu.


   Pod nr telefonu 609 491 296 przyjmujemy zapisy na diagnostykę w Świnoujściu, w dniach 23-27 września 2016 r. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu.


   W dniach 5-11 września 2016 r. będę osobiście przeprowadzała badania diagnostyczne w moim gabinecie w Warszawie. Jeśli ktoś chciałby umówić się na wizytę diagnostyczną w stolicy, proszę o wcześniejszą rejestrację pod nr telefonu: 724 267 767.


   Informujemy o zmianie numeru telefonu, pod którym przyjmowane są zapisy na wizytę w oddziale warszawskim. Nowy numer: 724 267 767. Rejestracja od poniedziałku do piątku, w godzinach: 9.00-17.00.


   Szanowni Państwo, informujemy o ZMIANIE NUMERU TELEFONU, pod którym zamówić można sensacyjną KSIĄŻKĘ "Zdrowe pokolenie - odnowa ludzkości". Obecnie jest to nr:
500 138 835. Za wszelkie związane z tym niedogodności - serdecznie przepraszamy.

Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, iż nr do rejestracji pozostaje bez zmian.


DOTYCZY - TURNUSU OCZYSZCZAJĄCEGO
W HISZPANII:

   Jest możliwość wynajęcia apartamentów również w innym miejscu:

Apartament 1-osobowy:
7 dni – 250 euro
10 dni – 300 euro
14 dni – 500 euro

Apartament 2-osobowy:
7 dni – 300 euro
10 dni – 400 euro
14 dni – 600 euro

Apartament 3-osobowy:
7 dni – 450 euro
10 dni – 650 euro
14 dni – 900 euro

W cenę wliczona jest już opłata za media (światło, woda, internet).
Na koniec należy dopłacić 50 euro za sprzątanie.

Kontakt:
Iwan Winter + 34 66 34 33 203
info@dvcompany.net
www.DVcompany.net 


   Są jeszcze wolne miejsca na turnus oczyszczający w Hiszpanii – Torrevieja (druga połowa sierpnia).

Do wynajęcia apartamenty jedno- i dwupokojowe, o zróżnicowanym standardzie. Ceny wahają się od 35 do 75 euro za dzień. W przypadku wynajmu na tydzień – obowiązuje zniżka 10%, dwa tygodnie – 15%.
Lokalizacja: ok. 200-400 metrów od morza.

Klient sam dokonuje rezerwacji i opłaty za miejsca noclegowe (p. Paulina może w tym pomóc, jeśli ktoś nie zna języka angielskiego/hiszpańskiego/rosyjskiego). 
OCZYWIŚCIE TRZEBA NAM WCZEŚNIEJ ZGŁOSIĆ FAKT CHĘCI REZERWACJI, BY P. PAULINA BYŁA W TYM SAMYM CZASIE W HISZPANII. CHĘTNYCH NA OCZYSZCZANIE PROSIMY ZATEM O KONTAKT MEJLOWY: SUN_AND_RAINBOW@WP.PL

Koszty kuracji oczyszczającej – płatne oddzielnie.

Linki do wolnych apartamentów:
1-pokojowe:

IBERIA 18.08-27.08
CLAUDIA 7.08-21.08
 
2-pokojowe:

SAVANNA 20.08-11.09
PRINCESA 20.08-2.09
PRIMA 21.08
MODENA 14.08 
FLORENCIA 20.08-3.09
VIOLETA 13.08
 

Kontakt:
BENNECKE
Tel: (+34) 965 714 362
Mov: (+34) 695 221 270
Fax: (+34) 966 701 069
Skype: service_bennecke


   UWAGA!

Od 1 czerwca 2016 r. zmienia się adres oddziału w Warszawie.

Nowa lokalizacja:

ul. Św. Bonifacego 70 lok. 29 (piętro 4)
02-936 Warszawa 


   W dniach 10-17 lipca 2016 r. będę osobiście przeprowadzała badania diagnostyczne w moim gabinecie w Warszawie. Jeśli ktoś chciałby umówić się na wizytę diagnostyczną w stolicy, proszę o wcześniejszą rejestrację pod nr telefonu: 609 491 296.


   Pod nr telefonu 609 491 296 przyjmujemy zapisy na diagnostykę w Świnoujściu, w dniach 23-27 września 2016 r. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu.


   Pod nr telefonu 609 491 296 przyjmujemy zapisy na diagnostykę w Świnoujściu, w dniach 05-09 maja 2016 r. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu.


   Pod nr telefonu 609 491 296 przyjmujemy zapisy na diagnostykę w Krakowie, w dniach 31 marca - 4 kwietnia 2016 r. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu.


   W dniach 15-20 marca 2016 r. będę osobiście przeprowadzała badania diagnostyczne w moim gabinecie w Warszawie. Jeśli ktoś chciałby umówić się na wizytę diagnostyczną w stolicy, proszę o wcześniejszą rejestrację pod nr telefonu: 609 491 296.


Zatroszcz się o zdrowie podczas urlopu!

   W okresie wakacyjnym (sierpień, do 15 września) przyjmowała będę klientów w słonecznej Hiszpanii (Torrevieja). Zapraszam wszystkie osoby zainteresowane diagnostyką, oczyszczaniem organizmu z pasożytów, odkwaszaniem, oczyszczaniem wątroby i nerek. Zapewniam kompleksową wiedzę na w/w tematy i profesjonalne podejście do klienta. Na miejscu będzie możliwość wynajęcia apartamentów oraz skorzystania z klubu fitness, siłowni i sauny (pod moim nadzorem; sauna jest niezastąpiona przy skutecznym oczyszczaniu nerek). Piaszczyste plaże Morza Śródziemnego, pokłady solne sprawiające, że panuje to unikalny, bardzo zdrowy mikroklimat – wszystko to w połączeniu z oczyszczaniem organizmu sprawi, że spędzicie niezapomniane wczasy.

Ceny wynajmu apartamentów będę znała w czerwcu. Będą to apartamenty jedno-, dwu- i trzypokojowe, z kuchnią; do wynajęcia na tydzień, dwa lub trzy tygodnie. 

Zapraszam do kontaktu:
Rejestracja 609 491 296
sun_and_rainbow@wp.pl (w tytule wpisać: wakacje w Hiszpanii)


   Poszukuję rodzin z autystycznym dzieckiem, u którego zachorowanie wiązane jest z przyjęciem szczepienia.

Kontakt: sun_and_rainbow@wp.pl (w temacie wiadomości proszę wpisać: autyzm).


NIEAKTUALNE!

   W dniach 26-31 marca planuję wizytować w Vaggeryd (Szwecja). Próbuję ustalić orientacyjną liczbę osób zainteresowanych diagnostyką i oczyszczaniem. Jeśli jesteście zainteresowani tudzież znacie osoby zainteresowane spotkaniem ze mną w tamtych okolicach - proszę o e-mail (w temacie wpiszcie: wizyta w Szwecji oraz podajcie swoje dane kontaktowe): sun_and_rainbow@wp.pl

Dziękuję, do zobaczenia.


   W dniach 23-28 lutego 2016 r. będę osobiście przeprowadzała badania diagnostyczne w moim gabinecie w Warszawie. Jeśli ktoś chciałby umówić się na wizytę diagnostyczną w stolicy, proszę o wcześniejszą rejestrację pod nr telefonu: 609 491 296.


   Pod nr telefonu 609 491 296 przyjmujemy zapisy na diagnostykę w Świnoujściu, w dniach 03-07 marca 2016 r. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu.


   W moim gabinecie - w Trzebnicy - jest możliwość przeprowadzenia badania żywej kropli krwi. Zapisy zbieramy pod nr telefonu: 609 491 296. Termin ustalony zostanie po zebraniu odpowiedniej liczby chętnych.


   Filia w Warszawie już otwarta! Zapraszamy! 

Szczegóły w zakładce: Filia w Warszawie 


   Pod nr telefonu 609 491 296 przyjmujemy zapisy na diagnostykę w Krakowie, w dniach 26-31 stycznia 2016 r. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu.


   W dniach 15-18 stycznia 2016 r. będzie możliwość przeprowadzenia badania diagnostycznego w moim gabinecie w Warszawie. Jeśli ktoś chciałby umówić się na wizytę diagnostyczną w stolicy, proszę o wcześniejszą rejestrację pod nr telefonu: 609 491 296.


   W dniu 8 stycznia 2016 r. w moim gabinecie będzie możliwość przeprowadzenia mikroskopowego badania żywej kropli krwi. Cena: 140 zł. Rejestracja pod nr telefonu: 609 491 296. Liczba miejsc ograniczona.