Ten serwis wykorzystuje pliki cookies
Strona na której się znajdujesz korzysta z plików cookies. Pamiętaj, że możesz zmienić ich ustawienia w swojej przeglądarce. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności.
close

   Jeśli spojrzeć na zamieszczoną poniżej listę czynników, powodujących wymieranie narodów, można sobie łatwo wyobrazić, że do 2100, 2300, 2500 roku itd. nie będzie już zdrowych ludzi. Zarówno różnych narodowości, jak i szczebli społecznych - nawet wśród polityków czy lekarzy.

   Cóż w takim razie stanie się na PLANECIE? Po bardziej wnikliwym przyjrzeniu się sytuacji, widzimy straszny obraz i statystykę tego, co dzieje się na świecie.

   Politycy i lekarze nie znają prawdziwych faktów o pasożytach. Na pewno myślą, tak jak wszyscy nieuświadomieni ludzie, że choroby to coś, co rozumie się samo przez się.

MYLĄ SIĘ!

   Mamy już XXI wiek – wiek nowoczesnych technologii, a także powrotu do medycyny naturalnej, która dokonała przełomu w aparaturze pomagającej określić, jakie pasożyty - i gdzie - znajdują się w organizmie człowieka, a także (ta medycyna naturalna) dysponuje wiedzą, jak je zlikwidować.

 Teraz proszę uważnie spojrzeć na listę czynników, powodujących wymieranie narodów:

I   - choroby STD – tzn. choroby przenoszone drogą płciową,
II    - AIDS,
III   - choroby wywołane przez pasożyty,
IV   - nowotwory,
V    - otyłość, jako uzależnienie od jedzenia,
VI   - choroby psychiczne, niepełnosprawność,
VII  - wady wrodzone,
VIII - alkoholizm,
IX   - palenie papierosów.