Ten serwis wykorzystuje pliki cookies
Strona na której się znajdujesz korzysta z plików cookies. Pamiętaj, że możesz zmienić ich ustawienia w swojej przeglądarce. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności.
close

   W mikrobiologii znanych jest ponad 100 rodzajów grzybów, powodujących zakażenia i choroby. Od chwili wprowadzenia leczenia chorób bakteryjnych penicyliną, a przede wszystkim antybiotykami o szerokim zakresie działania, ludzie zaczęli chorować z powodu drożdżaków. Po zabiciu bakterii antybiotykami grzyby gwałtownie zaczynają się mnożyć, ponieważ antybiotyki wytworzono z pleśni i grzybów. Z tego powodu są one pożywką dla drożdżaków. Jeżeli nie przyjmujemy antybiotyków, grzyby rozmnażają się bardzo powoli. Po przyjęciu antybiotyku, w ciągu 4 godzin pojawiają się jakby gałęzie grzybów. Po 24 godzinach pojawiają się całe kolonie grzybów.

 Patogenne drożdżaki (np. Candida Albicans) wnikają do łatwo dostępnych otworów naszego ciała. W jamie ustnej, uszach czy pochwie panują dla rozwoju grzybów idealne warunki – ciepło i wilgoć.

   Drożdżaki przenoszone są drogą płciową. W jamie ustnej wszyscy mamy wiele rodzajów bakterii, wirusów i grzybów. Pamiętajmy, że przy każdym pocałunku i kontakcie seksualnym, partnerzy wymieniają się swoimi florami bakteryjnymi.

               100% ludzi zakażonych jest grzybami:
• w szpitalach – lekarze, pielęgniarki i pacjenci,
• w przedszkolach, szkołach i na uczelniach (wszyscy używają tych samych toalet i łazienek),
• na pływalniach i terenach sportowych (baseny, toalety, prysznice, szatnie, sportowe ubrania i obuwie – słynna „stopa sportowca”).

   W tych miejscach grzyb Candida zmienia swojego gospodarza, a pozbyć się go jest bardzo trudno. Kuracja może trwać nawet rok. Może też okazać się bezskuteczna.

   Grzyby Candida wraz z pasożytami wywołują bardzo ciężkie choroby. Osoby z chorobami nowotworowymi zawsze mają wiele rodzajów grzybów, bakterii, wirusów i pasożytów.

   Oczyszczanie organizmu z bakterii, wirusów, grzybów i pasożytów powinno odbywać się równocześnie.

   Dlaczego?

  Jeżeli zwalcza się tylko bakterie i pasożyty, pozostawiając w spokoju grzyby Candida, to te ostatnie zajmą wolne miejsce po pierwszych. Dlatego trzeba równocześnie zabić grzyby.

   Zwróciła się do mnie - z prośbą o pomoc - młoda (34 lata) kobieta, z "kobiecą chorobą". Dwa lata - z miesięczną przerwą - przyjmuje antybiotyki. Układ odpornościowy jest zablokowany. Odżywia się głównie słodyczami. Jest bardzo chuda i źle wygląda. Cerę ma szarą. Ledwie trzyma się na nogach. Grzyby Candida zjadają ją za życia. Który „mądry” lekarz przepisuje antybiotyk na 2 lata?! Jeżeli lek nie działa w ciągu 10 dni, 6 miesięcy, roku (nie mówiąc już o 2 latach!) to znaczy, że leczenie jest bezskuteczne. To sygnał, że leczymy nie to, co powinniśmy. Trzeba szukać przyczyny. Niedouczeni lekarze, źle postawiona diagnoza i niewłaściwe leczenie... niepotrzebne koszty... Człowiek umiera, bo za życia zjadają go grzyby Candida i inne. Kiedy człowiek umiera, lekarze mówią: „umarł na nieuleczalną chorobę”. Tak twierdzi medycyna tradycyjna. Ten przypadek jeszcze raz potwierdza prawdziwość rozdziału „Od czego umiera człowiek” (odsyłam do przeczytania książki "Zdrowe Pokolenie - Odnowa Ludzkości").

  Patrząc na ten przykład, odpowiedzcie sobie na pytanie, kto jest odpowiedzialny za pogłębienie choroby tej dziewczyny?