Ten serwis wykorzystuje pliki cookies
Strona na której się znajdujesz korzysta z plików cookies. Pamiętaj, że możesz zmienić ich ustawienia w swojej przeglądarce. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności.
close

   Tabletki dla detoxu?

   Przyjmowanie tylko Detox Tablets nie pomoże. Proszę spojrzeć na zdjęcia "po oczyszczeniu wątroby". Musicie zrozumieć, że przy takim brudzie, nie pomogą żadne tabletki i kapsułki!

  Żeby pozbyć się pasożytów i oczyścić CAŁKOWICIE swój organizm: jelita, wątrobę, nerki, zatoki, układ trawienny, limfatyczny, krwionośny, oraz wzmocnić układ odpornościowy - potrzebujemy od roku do 2 lat.

 Organizm należy rozpatrywać całościowo. Leczyć należy człowieka, a nie chorobę.


 DIAGNOSTYKA

   Ideą Sun And Rainbow Wellness Education Center jest pomaganie ludziom w przywracaniu i utrzymaniu optymalnego stanu zdrowia, a także przekazanie wiedzy oraz nauczenie metod oczyszczania organizmu według naturalnej medycyny.

 Nasze metody pozwalają na wczesną diagnostykę różnych zaburzeń poprzedzających rozwój choroby, czyli dają szansę diagnozować na bardzo wczesnym etapie, kiedy objawy nie są jeszcze wyraźne, a w organizmie powstają ukryte, wolno przebiegające zmiany, które w przyszłości mogą doprowadzić do poważnych chorób.

 Nasze Centrum stosuje Wegetatywno-Rezonansową Diagnostykę (WRD) i Wegetatywno-Rezonansową Terapię (WRT).

 Zapisy na diagnostykę oraz na oczyszczanie (mówimy po polsku, angielsku, rosyjsku i hiszpańsku):

tel.: 0048-609-491-296