Ten serwis wykorzystuje pliki cookies
Strona na której się znajdujesz korzysta z plików cookies. Pamiętaj, że możesz zmienić ich ustawienia w swojej przeglądarce. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności.
close

          TEST DIAGNOSTYCZNY:   

   Na początku przeprowadzamy test diagnostyczny, który określa, jakie pasożyty (oraz gdzie) są w organizmie i w jakim stanie są główne narządy (jelita, żołądek, wątroba, trzustka, serce, mózg, układ krwionośny i limfatyczny, kręgosłup, zatoki, gardło oraz inne).

   Test przeprowadzany jest aparatem Biospect-11. Jest on bezinwazyjny, bezbolesny, nie wymaga fizycznej ingerencji w organizm, pobierania krwi, moczu, wymazów ani innych czynników. Do badania nie trzeba się w żaden specjalny sposób przygotowywać; wcześniej można normalnie jeść i pić. Prosimy jedynie, by nie palić papierosów, nie pić alkoholu, nie perfumować się. Jeśli nie jest to konieczne, proszę również nie przyjmować tuż przed badaniem medykamentów ani suplementów diety. Badanie przeprowadzane jest na siedząco, osoba badana nie musi rozbierać się, powinna jedynie ściągnąć kolczyki, gdyż na uszy będzie miała założone słuchawki. Nie ma żadnych niemiłych odczuć ani skutków niepożądanych w trakcie i po skanowaniu organizmu.

     Diagnostyka tym urządzeniem pozwala:

  • wykryć wszystkie jawne i ukryte stany zapalne i chorobowe,
  • ujawnić obecność różnego rodzaju pasożytów, grzybów, pleśni, bakterii, wirusów, pierwotniaków i innych drobnoustrojów,
  • określić stopień zanieczyszczenia metalami ciężkimi, substancjami chemicznymi (w tym: lekami) etc.,
  • sprecyzować zagrożenia zdrowia, które jeszcze nie spowodowały „namacalnych” objawów i dolegliwości (a wszystko to już na poziomie komórkowym).
     

   Szczegółowe informacje w zakładce „Diagnostyka pasożytów metodą NLS”.

   Test trwa ok. 2 godzin, odbywa się w Trzebnicy, 20 km od Wrocławia.

   Jest również możliwość zapisania się na test diagnostyczny, przeprowadzany w Warszawie

   Poddanie się testowi diagnostycznemu nie jest jednoznaczne z koniecznością przeprowadzenia kuracji oczyszczającej. Można poprzestać na samym teście, można zrobić test i wykupić oczyszczanie, a można też rozłożyć to w czasie (tzn. przyjść na test, a kurację zamówić w późniejszym terminie). Jest tu dowolność wyboru. Jedynym warunkiem jest to, że przed oczyszczaniem TRZEBA PRZEJŚĆ TEST - bez wcześniejszej diagnostyki nie szkolimy do oczyszczania. Nie bazujemy na wynikach testu przeprowadzonego w innych ośrodkach i na innych urządzeniach!

 

          KURACJA OCZYSZCZAJĄCA:

   Podstawowa kuracja oczyszczająca trwa 45 dni i odbywa się ją u siebie w domu. W 2017 r. planujemy otwarcie naszego Centrum na Wzgórzach Trzebnickich. Tam będzie możliwość zakwaterowania i nauki od 7 do 45 dni.


   W skład zestawu oczyszczającego wchodzą: zioła na zabijanie pasożytów, suplementy na wzmocnienie organizmu oraz wypłukanie martwych pasożytów, a także sprzęt elektroniczny do zabijania pasożytów, który nosi się na ciele w ciągu dnia i w nocy. Jest to urządzenie wielkości telefonu komórkowego, wypożyczane na 45 dni, a po tym terminie zwracane. Dajemy wszystkie informacje, instrukcje, zalecenia - jak, i o której godzinie, co należy przyjmować.


          BADANIE POWTÓRNE:

   Po 45 dniach spotykamy się na powtórnym teście, aby sprawdzić (porównać), jakie są efekty oczyszczania i czym trzeba się jeszcze zająć.

 

          REJESTRACJA: 

   Rezerwacja terminu wizyty pod numerem tel.: 609-491-296, od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00-17:00.