Ten serwis wykorzystuje pliki cookies
Strona na której się znajdujesz korzysta z plików cookies. Pamiętaj, że możesz zmienić ich ustawienia w swojej przeglądarce. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności.
close

   Przyszłość naszych dzieci

   "Musisz przeżyć życie w taki sposób, aby boleśnie nie żałować lat przeżytych bez celu czy kierunku" - Nikolay Ostrovskiy, rosyjski pisarz


 Każdy z nas ma nieograniczony potencjał możliwości. Musimy więc wiedzieć, jak je wykorzystać, aby osiągnąć sukces w życiu. W naszym Centrum skupiamy się na trzech kierunkach, od których zależy nasze przyszłe zdrowie:

  • oczyszczenie organizmu z pasożytów;
  • właściwe i dobrze zbalansowane odżywianie: nasze zdrowie i nasz wygląd zależą od tego, a ponadto oddziałuje to w sposób psychiczny, duchowy i fizyczny na nasze ciało;
  • pozytywne myślenie: od tego zależy odkrywanie własnych możliwości - w celu osiągnięcia w życiu sukcesu - i odnalezienie siebie.

 
   Nauczymy Wasze dzieci, jak w sposób niezależny myśleć, marzyć, ustanawiać cele i znaleźć sposób, aby je efektywnie osiągnąć, jak również ujawnić własne możliwości, talenty i odkryć samych siebie.

 Jesteśmy w stu procentach pewni, że Wasze dzieci chętnie otrzymałyby ważną wiedzę, dającą im korzyści w życiu i zdrowiu. Nauczymy je, w jaki sposób przygotowywać zdrowe jedzenie, wolne od cukru i tłuszczu, a które smakuje lepiej i jest pożywniejsze niż to, które dotychczas przygotowywaliście.

 Każde dziecko będzie podekscytowane i chętne, by poznać własne możliwości. Po miesiącu nauki Wasze dziecko zdobędzie wiedzę, której nie jesteście w stanie przekazać im w domu, z racji tego, że jesteście zajęci lub nie do końca wiecie, czego i jak powinniście uczyć.

 DLACZEGO RAZEM NIE MIELIBYŚMY POKAZAĆ NASZYM DZIECIOM WŁAŚCIWEJ ŚCIEŻKI I WŁAŚCIWEGO SPOSOBU ŻYCIA?

 "Dzięki Waszej umiejętności myślenia i czucia, macie władzę nad całym stworzeniem" - Neville Goddard, pisarz, jeden z nauczycieli kierunku „Nowa Myśl”

 Pokażmy dzieciom możliwość odkrycia samych siebie, coś, czego my, rodzice, nie byliśmy w stanie wcześniej zrobić dla nas samych.

 Nasze Centrum pomoże Waszym dzieciom rozwinąć dyscyplinę, odpowiedzialność, wytrwałość, siłę woli, ambicje, wyobraźnię, wiarę w siebie i czystość. Pokażemy również, jak ustalać cele w życiu, robić szczegółowy plan działania. Co najważniejsze, nauczymy pozytywnego myślenia, które jest najsilniejszą podstawą wszystkiego. Ujmując to w kilku słowach: pokażemy, jak być dobrą i odnoszącą sukcesy osobą.

 ŚWIAT SIĘ ZMIENIA. JEST BARDZIEJ OKRUTNY I AGRESYWNY.

   Nasze dzieci wędrują z miejsca na miejsce, chodzą po ulicach, idą do dyskotek, piją, palą, a niektórzy nawet zażywają narkotyki…

  Dlaczego? Ponieważ rozpycha ich od wewnątrz energia, a oni nie wiedzą, co z nią począć, ani jak ją ukierunkować.

 Obecne wymagania, ani wiedza zdobyta w szkołach i na uniwersytetach XXI wieku, nie odpowiadają realnym wymogom naszych czasów. Potrzebujemy nowego sposobu myślenia i pomysłów, a nasze dzieci mają to wszystko w sobie. Nie wiedzą tylko, jak to odkryć, wyciągnąć na powierzchnię, ulepszyć, a następnie wykorzystać.

   Czego chcą wszyscy rodzice dla swoich dzieci? Chcą, aby ich dzieci były zdrowe, piękne i inteligentne, miały pracę i pieniądze, a niekiedy nawet sławę.

   Są to dobre i normalne aspiracje, ale... Kto te dzieci poprowadzi we właściwym kierunku, jeżeli nie uczą tego ani w szkołach, ani na uniwersytetach, szczególnie, jeżeli my, jako rodzice, sami też nie wiemy, jak się do tego zabrać?

 WŁOŻYMY WSZYSTKIE NASZE SIŁY W ZASIANIE ZIARNA SUKCESU W KAŻDYM DZIECKU, KTÓRE W ZAMIAN STANIE SIĘ CZŁOWIEKIEM SUKCESU, A W PRZYSZŁOŚCI OSOBĄ ZNANĄ I WYRÓŻNIAJĄCĄ SIĘ.

 „Siła dla szczęścia, dobra dla wszystkiego, co niezbędne w życiu - znajduje się wewnątrz każdego nas. Ona tam jest – bezgraniczna siła” - Robert Collier, pisarz, jeden z nauczycieli kierunku „Nowa Myśl”

   • Najpierw musimy przygotować te ziarna (wiedzę, wolę, wytrwałość, dyscyplinę, odpowiedzialność, cel, plan etc).
   • Następnie zasiejemy je (zamieniając wspomniane wcześniej pozytywne wartości w nawyki i działanie).
   • Zadbamy o dojrzewanie tych ziaren (czytanie książek, motywowanie, umacnianie pragnienia osiągania sukcesów).
   • Tylko wtedy możemy zebrać plon (wyniki, które Wasze dzieci osiągną).
     

   Dużego sukcesu nie osiąga się od razu. Znaczy to, że odkrywanie i rozwój czyichś możliwości nie wydarza się z dnia na dzień, czy w ciągu tygodnia.

   Każdy mały sukces naszych planów i akcji, wznosi nas po drabinie, w kierunku dużego sukcesu – "bogactwa".

  Słowo "BOGACTWO" nie oznacza wyłącznie mnóstwa pieniędzy. To oznacza również bogactwo umysłowe, duchowe, fizyczne i materialne, a każde z nich jest konieczne do osiągnięcia sukcesu. Nie można kupić tego "bogactwa", nawet za milion dolarów. To, czy staniemy się "bogaci", zależy od nas – naszych myśli, uczuć i działań.

   Pomożemy Waszym dzieciom odkryć w nich samych wielką cierpliwość, wolę, aspiracje, wytrwałość, cele i plany oraz wiele innych, pozytywnych wartości. Będzie to pierwszy krok na schodach do osiągnięcia sukcesu. W życiu wszystko zależy od tego pierwszego kroku.

   DAMY WASZYM DZIECIOM WIELKI DAR – WIEDZĘ, JAK BYĆ UTALENTOWANĄ I ODNOSZĄCĄ SUKCES OSOBĄ.

 Twórzmy to palące pragnienie, aby następnie przekazać je naszym dzieciom. Motywujcie je, wyrażając Wasze życzenie, aby uczęszczały na ten kurs, po to, żeby mogły mieć możliwość otwarcia drzwi na świat, gdzie mogą odkryć samych siebie...