Ten serwis wykorzystuje pliki cookies
Strona na której się znajdujesz korzysta z plików cookies. Pamiętaj, że możesz zmienić ich ustawienia w swojej przeglądarce. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności.
close

Zdrowe pokolenie - odnowa ludzkości,
a
utorka: Paulina Jodestol 

- 6 epidemii XXI wieku
- medycyna XXI wieku

 

   Pasożyty wywołują wszystkie „nieuleczalne dolegliwości” – nawet „raka”. W tej książce Paulina Jodestol - ze skrupulatnością pedagoga-naturopaty - przedstawia niebezpieczeństwa, które prowadzą ludzkość do wymierania.

   Autorka jest przekonana o tym, że udało się znaleźć podstawową przyczynę chorób – są to P A S O Ż Y T Y, które powodują lawinowy wzrost liczby chorych ludzi, wzrost zachorowalności na choroby psychiczne u starszych i młodszych, czy częste rodzenie się niepełnosprawnych dzieci.

   Twierdzi, że społeczeństwo znalazło odpowiedź na pytanie, dlaczego tak wielu ludzi umiera z powodu "chorób nieuleczalnych". Dowiesz się o niektórych - rzeczywiście zadziwiających - faktach oraz o „cichych zabójcach”,  istnienia których nawet nie podejrzewamy.

   Autorka nie opisuje drętwych teorii, lecz przedstawia rzeczywiste wyniki swojej pracy, jako praktyka i eksperymentatora, na przestrzeni 20 lat. Znajdują się tam też zaskakujące zdjęcia martwych „cichych zabójców”, wywołujących wszystkie cierpienia ludzi. Od samego początku książki, do ostatniej strony, czytelnik nie będzie mógł oderwać się od lektury.

 

   Paulina Jodestol jest pedagogiem-psychologiem i praktykującą naturopatką - od 1995 roku. Studiowała w Rosji, USA i Hiszpanii. Pomaga ludziom w różnych krajach oczyszczać i uzdrawiać organizm. Jej unikalna praca i wyniki przekonują o skuteczności programu oczyszczania i odchudzania.

 
   Książkę zamówić można na Allegro lub pod numerem telefonu: (0048) 500 138 835.