Ten serwis wykorzystuje pliki cookies
Strona na której się znajdujesz korzysta z plików cookies. Pamiętaj, że możesz zmienić ich ustawienia w swojej przeglądarce. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności.
close

Test diagnostyczny – wykrywanie pasożytów  
tylko 200 zł (ok. 2 godz./osoba dorosła)

Test diagnostyczny – wykrywanie pasożytów  
tylko 100 zł (ok. 1,5 godz./dziecko do 12. roku życia)

Oczyszczanie organizmu (45-dniowe,
kuracja podstawowa) – 
2.400 zł/osoba *

Jeżeli oczyszczanie rozpocznie osoba dorosła, to kuracja
dziecka do 12. roku życia  tylko 1.400 zł

Pierwszy powtórny test (po oczyszczaniu) – 50 zł, 
każdy następny –
200 zł

Hotel (bez wyżywienia) poza Centrum Zdrowia – 
60-80 zł/doba/osoba

*Osoby przebywające tymczasowo bądź na stałe za granicą, zobowiązane są do uiszczenia kaucji zwrotnej w wysokości 3000 zł, za wynajem urządzenia Android (patrz: Oferta - kuracja oczyszczająca). Kaucja zwracana jest po zakończeniu I etapu oczyszczania (tj. 45 dni) i zwrocie urządzenia w dobrym stanie (tj. sprawnego, działającego, nieuszkodzonego, niezniszczonego).


   W związku z tym, że wiele osób zapisuje się na wizytę, a następnie nań nie dociera, niepotrzebnie blokując tym samym miejsce innym potrzebującym, w celu rezerwacji terminu badania diagnostycznego wymagamy przedpłaty na konto w wysokości 50% ceny badania (tj. dla osób dorosłych  wymagana przedpłata 100 zł; dla dzieci – wymagana przedpłata 50 zł). Przedpłatę należy uiścić w ciągu 3 dni od daty rejestracji. Jeżeli od terminu rejestracji do terminu diagnostyki jest mniej niż 3 dni, prosimy o jak najszybszą przedpłatę i wysłanie potwierdzenia przelewu na adres e-mail: sun_and_rainbow@wp.pl. 

   Kwota przedpłaty jest później odliczana od kwoty należności za badanie  i klient płaci jedynie różnicę.