Ten serwis wykorzystuje pliki cookies
Strona na której się znajdujesz korzysta z plików cookies. Pamiętaj, że możesz zmienić ich ustawienia w swojej przeglądarce. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności.
close
Zdrowe pokolenie - odnowa ludzkości Paulina Jodestol Powiększ do pełnego rozmiaru

Zdrowe pokolenie - odnowa ludzkości Paulina Jodestol

00001

Stan: Dostępny

954 dostępnych

50,00 zł

SENSACYJNA KSIĄŻKA!!!

Zdrowe pokolenie - odnowa ludzkości

  Autorka: Paulina Jodestol

· 6 epidemii XXI wieku
· medycyna XXI wieku
 
 Pasożyty wywołują wszystkie „nieuleczalne choroby” – nawet raka. W tej książce Paulina Jodestol, ze skrupulatną dokładnością dydaktyka–naturopaty, przedstawia niebezpieczeństwa, które prowadzą ludzkość do wymierania.

 Autorka jest przekonana o tym, że udało się znaleźć podstawową przyczynę chorób – są to pasożyty, które powodują lawinowy wzrost liczby chorych ludzi, wzrost zachorowalności na choroby psychiczne u dorosłych i dzieci, częste rodzenie się dzieci–kalek.

Szczerze przedstawia fakt, że społeczeństwo znalazło odpowiedź na pytanie, dlaczego tak dużo ludzi umiera z powodu chorób nieuleczalnych. Dowiesz się o niektórych rzeczywiście zadziwiających faktach, o „cichych zabójcach”, istnienia których nawet nie podejrzewamy.

 Autorka nie opisuje pustych teorii, lecz przedstawia rzeczywiste wyniki swojej dwudziestoletniej pracy jako praktyka i eksperymentatora, dokumentując wszystko zaskakującymi zdjęciami martwych „cichych zabójców” wywołujących wszystkie cierpienia ludzi. Od samego początku książki do ostatniej strony czytelnik nie będzie się mógł oderwać.

Paulina Jodestol jest pedagogiem-psychologiem i praktykującą naturopatką od 1995 roku. Studiowała w Rosji, USA i Hiszpanii. Pomaga ludziom w różnych krajach oczyszczać i uzdrawiać organizm. Jej unikalna praca i wyniki przekonują o skuteczności programu oczyszczania i odchudzania.

Książkę można również zamówić dzwoniąc pod numer lub pisząc na e-mail: sun_and_rainbow1@wp.pl

Do państw  UE wysyłamy paczkę według cennika.

W przypadku zakupu książki do krajów spoza UE przed zakupem proszę o kontakt na adres mailowy: sun_and_rainbow1@wp.pl (z dopiskiem do jakiego kraju ma zostać wysłana przesyłka, ponieważ koszt może być różny).

W przypadku kupna większej ilości książek proszę o kontakt e-mail: sun_and_rainbow1@wp.pl