Этот сайт использует куки
Страница, на которой вы используете куки. Помните, что вы можете изменить настройки в вашем браузере. Используя этот сайт, вы соглашаетесь на их использование. Узнайте больше о нашей политике конфиденциальности.

close

W mikrobiologii znanych jest ponad 100 rodzajów grzybów powodujących zakażenia i choroby. Od chwili wprowadzenia do momentu leczenia chorób bakteryjnych penicyliną, a przede wszystkim antybiotyków o szerokim zakresie działania, ludzie zaczęli chorować z powodu drożdżaków. Nie powiodła się również kolejna próba wyjaśnienia tego, na podstawie teorii głoszącej, że zwalczając bakterie usuwamy jednocześnie niezbędny układ antagonistyczny (chorobowe bakterie hamujące rozrost grzybów). Po zabiciu bakterii antybiotykami grzyby gwałtownie zaczynają się mnożyć, ponieważ antybiotyki wytworzono z pleśni i grzybów. Z tego powodu są one pożywką dla drożdżaków. Jeżeli nie przyjmujemy antybiotyków, grzyby rozmnażają się bardzo powoli. Po przyjęciu antybiotyku, w ciągu 4 godzin pojawiają się jakby gałęzie grzybów. Po 24 godzinach pojawiają się całe kolonie grzybów.

Patogenne drożdżaki (np. Candida Albicans) wnikają do łatwo dostępnych otworów naszego ciała. W jamie ustnej, uszach czy pochwie panują dla rozwoju grzybów idealne warunki – ciepło i wilgoć (Patrz fot. 8 i 9).

Drożdżaki przenoszone są drogą płciową. W jamie ustnej wszyscy mamy wiele rodzajów bakterii, wirusów i grzybów. Pamiętajmy, że przy każdym pocałunku i kontakcie seksualnym, partnerzy wymieniają się swoimi fl orami.

• 100% ludzi jest zakażonych grzybami:
• w szpitalach – lekarze, pielęgniarki i pacjenci;
• w przedszkolach, szkołach i uczelniach (wszyscy używają
tych samych toalet i łazienek);
• pływalnie i tereny sportowe (baseny, toalety, prysznice,
szatnie, sportowe ubrania i obuwie – słynna „stopa
sportowca”.

W tych miejscach grzyb zmienia swojego gospodarza i bardzo trudno się go pozbyć. Kuracja może trwać nawet rok. Może też się okazać bezskuteczna.

Grzyby wraz z pasożytami wywołują bardzo ciężkie choroby. Osoby z chorobami nowotworowymi zawsze mają wiele rodzajów grzybów, bakterii, wirusów i pasożytów.

Oczyszczanie organizmu z bakterii, wirusów, grzybów i pasożytów powinno odbywać się równocześnie.

Dlaczego?

Jeżeli zwalcza się tylko bakterie i pasożyty pozostawiając w spokoju grzyby, to te ostatnie zajmą wolne miejsce po pierwszych. Dlatego trzeba równocześnie zabić grzyby.

Zwróciła się do mnie młoda (34 lata) kobieta z kobiecą chorobą. Dwa lata przyjmuje antybiotyki z miesięczną przerwą. Układ odpornościowy jest zablokowany. Żyje na słodyczach. Jest bardzo chuda i źle wygląda. Cerę ma szarą. Ledwie trzyma się na nogach. Grzyby Candida zjadają ją za życia. Który „mądry” lekarz przepisuje antybiotyk na 2 lata! Jeżeli lek nie działa w ciągu 10 dni, 6 miesięcy, roku, nawet 2 lata, tzn. że leczenie jest bezskuteczne. To jest sygnał, że leczymy nie to. Trzeba szukać przyczyny. Niedouczeni lekarze, źle postawiona diagnoza i niewłaściwe leczenie... niepotrzebne koszty..., człowiek umiera, bo za życia zjadają go grzyby. Kiedy człowiek umiera, lekarze mówią – „umarł od nieuleczalnych chorób” – tak twierdzi medycyna tradycyjna. Ten przypadek jeszcze raz potwierdza prawdziwość rozdziału „Od czego umiera człowiek”.

Patrząc na ten przykład wyobraźcie sobie kto jest odpowiedzialny za pogłębienie choroby tej dziewczyny?